Red Bull CZ

@redbullcz

Red Bull CZ

Další videa, fotky z 🇨🇿 a výběr 🔝 příběhů z celého 🌍 najdeš na webu👇
Sledující

40,510

Nahráno

1,438

Zapojení

2.04%

Prodej

Ostatní průměrné zapojení

Porovnejte
Zapojení
2.04%
Průměrné líbí se
817.20
Průměrné komentáře
8.00

Souhrn Statistik lidí

Souhrn Statistik účtu

Zobrazuje se posledních 15 položek.

Datum  Sledující Sleduji Nahráno
2018-11-01 Thu 39,122 - 1,339 - 1,420 -
2018-11-04 Sun 39,357 +235 1,340 +1 1,423 +3
2018-11-05 Mon 39,431 +74 1,340 - 1,424 +1
2018-11-07 Wed 39,596 +165 1,341 +1 1,426 +2
2018-11-08 Thu 39,698 +102 1,341 - 1,428 +2
2018-11-10 Sat 39,928 +230 1,342 +1 1,430 +2
2018-11-12 Mon 40,042 +114 1,350 +8 1,431 +1
2018-11-13 Tue 40,179 +137 1,349 -1 1,433 +2
2018-11-14 Wed 40,219 +40 1,349 - 1,433 -
2018-11-15 Thu 40,275 +56 1,350 +1 1,434 +1
2018-11-16 Fri 40,325 +50 1,350 - 1,435 +1
2018-11-17 Sat 40,374 +49 1,350 - 1,435 -
2018-11-18 Sun 40,442 +68 1,350 - 1,437 +2
2018-11-19 Mon 40,461 +19 1,350 - 1,437 -
2018-11-20 Tue 40,510 +49 1,350 - 1,438 +1
Celkový souhrn +1388 +18

Graf průměrného zapojení

Každá hodnota v tomto grafu se rovná průměrné zátěži účtu v daný den.

Budoucí projekce

Zde můžete vidět přibližné budoucí prognózy založené na průměru předchozích dnů

Čas do Datum Sledující Nahráno
Aktuální statistiky 2018-11-20 40,510 1,438
30 dnů 2018-12-20 43,120 1,498
60 dnů 2019-01-19 45,730 1,558
3 měsíců 2019-02-18 48,340 1,618
6 měsíců 2019-05-19 56,170 1,798
9 měsíců 2019-08-17 64,000 1,978
1 rok 2019-11-20 72,265 2,168
1 rok a půl 2020-05-20 88,099 2,532
2 roků 2020-11-19 104,020 2,898
Podle průměru +87 sledujících / den +2 nahrání / den

Top příspěvky

Top příspěvky se uvádí z posledních příspěvků 10

Top @Zmínky

Top se uvádí z posledních příspěvků 10

Top #Hashtagy

Top hashtagy se uvádí z posledních příspěvků 10

Graf zapojení na Instagramu

Jedná se o celkové / průměrné míry angažovanosti zjištěné na Instagramu. Statistiky založené na analýze více než 1 milionu profilů.

Sledující Ostatní průměrné zapojení Zapojení Profilu
< 1,000 8%
< 5,000 5.7%
< 10,000 4%
< 100,000 2.4% Red Bull CZ 2.04%
100,000+ 1.7%
Poslední datum kontroly: 2018-11-20 09:25:58
   

Zkontrolujte jiný účet na Instagramu.